Krimuldas nov. Lēdurga, LV-4012,
Latvija

Tālrunis uzziņām 25549747,
info@ledurgasdendroparks.lv
 
 

Jaunumi

84986

Lēdurgas Dendroparkā turpinās darbi dabas un bioloģiskās daudzveidības saglabāšanai un aizsardzībai
26.03.2018


 


Lēdurgas Dendroparkā turpinās darbi dabas un bioloģiskās daudzveidības saglabāšanai un aizsardzībai.  Dendroparka teritorijā notiek koku alejas sakopšanas darbi, kurus veic SIA “LABIE KOKI” arboristi (profesionāli kokkopji). Alejas koku kopšanu plānots pabeigt aprīļa sākumā, kā rezultātā tiks palielināta teritorijas ainaviskā vērtība un apmeklētāju drošība.

Lai parka apmeklētājiem būtu ērtāk izstaigāt un iepazīties ar apskates objektiem, tiek sakārtota gājēju celiņu infrastruktūra, labiekārtojot un atjaunojot tos. Darbus pie taku rekonstrukcijas, teritorijas labiekārtošanas darbiem veic SIA “LVS Building”. Saskaņā ar Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) un projektā piesaistīto autoruzraugu kokaugu apsekojumu un sniegto atzinumu, būvnieks veic trases atzīmēšanu, koku aizsardzības pasākumus un izstrādā koku un augu informācijas plāksnītes, kas apmeklētājiem ļaus iegūt informāciju par citzemju augiem, kas aug Dendroparkā. 

Projekts “Īpaši aizsargājamās dabas teritorijas – dabas pieminekļa „Lēdurgas dendroloģiskie stādījumi” aizsardzības un apsaimniekošanas pasākumu īstenošana dabas daudzveidības saglabāšanai un aizsardzībai, projekta reģ. nr. 1-08/43/2017, līguma Nr. 1-20/28, tiek īstenots par Latvijas vides aizsardzības fonda līdzekļiem un ar Krimuldas novada pašvaldības līdzfinansējumu. 

Ielādēju...      Atpakaļ